Bohužel používáte zařízení s nepodporovaným rozlišením.
Snižte prosím přiblížení nebo spusťte web na vašem počítači.
Sporthotel GOLF

Romance v srdci přírody

Ubytování

Na skok do pohádky

Restaurace

Prostor pro Vaši fantazii

Wellness

Osvěž tělo i duši

Golf

Handicap budiž pochválen

Zpět na služby

Jste romantik?

Pak máte to štěstí jaky my, vidět zdánlivě obyčejné věci v jiných souvislostech. Východ slunce, soulad s přírodou, souznění s partnerem, emoce ze sportovních zážitků a večer při svíčkách. To není samozřejmost, ale dar. A my Vám ho umíme zprostředkovat.

Dejte prostor fantazii

To hlavní je na Vás, oprostit se od starostí běžných dní, dát věcem spontánní průchod. O to ostatní se postaráme my, zázemí našeho hotelu přímo vyzývá k romantickým zážitkům. A není to jen kulisa, je to skutečný prožitek, realita, kterou s námi můžete sdílet, kdykoliv jen budete chtít.

Lpíme na detailech, učinit Vás v daném okamžiku spokojenými. Víme, že vše spočívá ve správném načasování Vašich očekávání a jejich naplnění.

Ano, to byla jen slova, tak pojďte to opravdu zažít!

Zpět na služby

Jako Popelka, mořská panna nebo raději Princezna na hrášku?

Umíme plnit různá přání, nakonec i ta méně pohodlná. Ale volba je vždy plně na Vás, chápeme Vaše sny, představy, očekávání. A ten hrášek může být ostatně jen docela malý, a voda příjemně teplá.

A nebo se nechat rozmazlovat

Zatímco Váš patner bude honit míček po greenu, můžete se v našich stylových pokojích cítit jako princezna. A přemýšlet o tom, čím ho večer odměníte za vítězství.

Máme i půjčovnu kostýmů, tak můžete u večeře zazářit jako Johanka z Arcu, Božena Němcová nebo Madam Curie. Nic není nemožné, Vy sníte svůj sen a my sny obracíme v realitu.

K dispozici máme 50 stylově tématicky zařízených pokojů, ve kterých kromě pohodlí a klidu naleznete i řadu dosud nenaplněných přání.

Zpět na služby

Snídaně do postele, nebo v trávě, večeře u svíček?

Jste gurmán, vegetarián, či romantik upřednostňující prožitek? Není problém, naše kuchyně nemá pevný řád, reaguje na momentální přání a pocity našich hostů.

V zajetí romantiky

A tak Vám prostřeme v trávě, pod hvězdami, za svitu měsíce či svíček, vždyť žijeme jen jednou. A žít znamená užívat si, prožívat nevšedně dny všední.

Jak praví jedno moudro, mnoho lidí na světě zoufale touží po kousku chleba; ale mnohem více je těch, kdo zoufale touží po malém kousku lásky.

Servírujeme s láskou co si jen budete přát!

Zpět na služby

Wellness toť soulad mysli, duše a těla

Osvěžení těla, rovnováha mysli či prostě jen relax v našich bazénech, krytém i venkovním pod hvězdnou oblohou, opět jako volný průchod Vaší momentální nálady. A nebo třeba romantická vířivka se sklenkou sektu, co Vy na to?

Uvolněte své emoce

A nebo si klidně dejte pořádně do těla, náš krytý pětadvacetimetrový bazén Vám umožní zaplavat třeba rekord ve štafetě na 100m prsa. A nebo si jen pořádně namočit vlasy.

Máte to ve svých rukou, tedy plavkách, a po 22.00 i bez plavek. Soukromé venkovní vířivky zabezpečí soukromí každému.

Nebo upřednostňujete saunu? Žádný problém!

Zpět na služby

No není to nádhera

Příroda udělá divy, my jí dáme ten správný formát a Vy jí zasypete svými odpaly, to zní jako plán. Kombinace romantické přírody a zázemí našeho klubu zajistí sportovní zážitek i těm nejnáročnějším fandům golfového umění.

Šup pro hole a jdeme na to

Tak co myslíte, dobrý? Nalákali bychom Vás na pobyt v takovém romantickém hnízdě, v němž Vy budete mlátil do míčků na greenu, Vaše partnerka se bude rozmazlovat masáží, a večer to oslavíte drinkem u svíček?

Já bych do toho šel, ostatně jsem romantická povaha a podobné akce jsem mnohokrát uskutečnil, jen těch opravdových hotelů s podobnou argumentací moc není, ale pár jich asi bude. A kdyby se prezentovaly podobně, určitě by mě oslovily.

Bylo to inspirativní?